весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: спорт і дозвілля
Автор: Катерина Ляшевич, Петрівська виправна колонія управління ДПтС України в Кіровоградській області (№49)
Дата: 17 листопада 2015 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/sport_ease/2015/11/17/zasudzheni_petrivskoyi_vipravnoyi_koloniyi_doluchilisja_do_akciyi_pamjati_molimosja_za_parizh.htm
Засуджені Петрівської виправної колонії долучилися до акції пам'яті «Молимося за Париж»

15 листопада з благословення Преосвященнійшого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа староста Православної церкви Сергій здійснив молебень із засудженими Петрівської виправної колонії (№49) максимального рівня безпеки управління ДПтС України в Кіровоградській області, які долучилися до акції пам'яті «Молимося за Париж» внаслідок подій, що мали місце 13 листопада у столиці Франції.

«Ми усі шоковані новинами з Франції. А сьогодні прийшли сюди, щоб вшанувати пам'ять невинно загиблих людей, бо ніколи не знаєш, де це станеться. У Парижі, Лондоні чи будь-де» - звернувся до присутніх, староста Православної церкви Сергій. – «Хочу побажаємо миру і любові людям у Франції. Закликаю Вас завжди зберігати в серцях духовність, бути добрими, справедливими, милосердними, готовими завжди прийти на поміч ближньому у лиху годину. Адже слід пам’ятати божі заповіді і намагатися максимально дотримуватися їх» .

Після проповіді всі присутні запалили свічки, й поки йшла служба весь час тримали їх у руках.

Жалобний захід з нагоди цієї сумної дати справив на присутніх велике враження.