весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 липня 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2016/7/3/protasa_vidpustili_pid_zastavu.htm

Протаса відпустили під заставу

 

У суботу, 2 липня, Солом'янський районний суд Києва відпустив під заставу колишнього головного санітарного лікаря України Святослава Протаса.Про це повідомила слідчий суддя Олена Калініченко, повідомляє "Весь Кіровоград" з посиланням на "РБК-Україна".

"Суд постановив частково задовольнити клопотання прокуратури. Застосувати до підозрюваного Святослава Протаса запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 300 мінімальних зарплат, що становить 413 440 тисяч гривень ...", - постановила слідчий суддя Олена Калініченко.

Протаса підозрюють в одержанні неправомірної вигоди. Раніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила взяти Протаса під варту з альтернативою внесення застави в 413 тисяч гривень.

"Особа, яка має Шенгенську візу, візу в США, може уникнути відповідальності. Органами досудового слідства проводились законні негласні оперативні дії, в ході яких встановлено одержання неправомірної вигоди", - додав прокурор Володимир Кривенко.

Він пояснив, що Протас незаконно виписував по 2 премії своїм підлеглим, одна з яких поверталася Протасу. Він додав, що Протас підозрюється в одержанні неправомірної вигоди.

У той же час сторона захисту наполягала на звільненні Протаса. Слідство у його справі триває.

Як повідомляв "Весь Кіровоград" 30 червня поліція затримали колишнього голову Держсанепідслужби Кіровоградщини Протаса. Група чиновників на чолі з Протасом розробила і впровадила схему розкрадання великої суми бюджетних коштів.