весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 липня 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2016/7/2/za_striljaninu_zhitel_novoarhangelska_vidsidit_3_roki_.htm
За стрілянину житель Новоархангельська відсидить 3 роки 


Апеляційний суд до реального терміну покарання у виді 3 років позбавлення волі засудив чоловіка, який з обріза мисливської рушниці підстрелив рибалку.Засуджений – житель Новоархангельська, повідомила “Весь Кіровоград” прес-служба прокуратури області.

Наприкінці 2014 року чоловік прибув до ставка, що перебував в оренді його товариша та побачив двох чоловіків, які без дозволу рибалили. Обвинувачений дістав обріз мисливської гладкоствольної рушниці ІЖ-17 та відкрив вогонь. В результаті чого один із рибалок отримав тілесні ушкодження.
За скоєне судом першої інстанції чоловіка визнано винним за двома статтям Кримінального кодексу України – хуліганство і незаконне зберігання вогнепальної зброї, проте засуджено до умовного терміну покарання.

Не погоджуючись з занадто м’яким вироком районного суду прокуратура внесла апеляційну скаргу. Свої доводи прокурор мотивував тим, що обвинувачений вину не визнав, щиро не покаявся, бажання виправити перед потерпілими ситуацію не виявив, допомогу правоохоронним органам в ході розслідування не надавав.

Апеляційний суд підтримав доводи прокурора. Чоловіка взято під варту в залі суду.