весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 червня 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2016/6/30/zatrimali_kolishnogo_golovu_derzhsanepidsluzhbi_kirovogradshini_protasa_.htm
Затримали колишнього голову Держсанепідслужби Кіровоградщини Протаса

Нацполіція викрила масштабну корупційну схему висопосадовців санітарно-епідеміологічної служби України.Оперативники Департаменту захисту економіки Нацполіції спільно з детективами НАБУ затримали головного санітарного лікаря України та директора структурного департаменту СЄС за розкрадання бюджетних коштів, йдеться на офіційний сайті Національної поліції України, інформує „Весь Кіровоград”.

Наразі проводяться затримання керівників територіальних управлінь санітарно-епідеміологічної служби України та санкціоновані обшуки.

За даним фактом Національним антикорупційним бюро України відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст. 191 КК (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) України.

Встановлено, що високопосадовці державної санітарно-епідеміологічної служби України спільно з директором департаменту розробили злочинну схему розкрадання та привласнення бюджетних коштів. 

Також до корупційної схеми причетні й керівники обласні санітарних лабораторій. Працівникам служби безпідставно нараховували та виплачували премії. Частину отриманих грошей керівники обласних підрозділів передавали вказаним  високопосадовцям СЄС України.

За попередньою інформацією, сума привласнених коштів сягає 400 тисяч гривень.

На даний час на території України оперативники ДЗЕ Нацполіції спільно з НАБУ проводять масштабні заходи по затриманню обласних керівників територіальних підрозділів санітарно-епідеміологічної служби України та санкціоновані обшуки у службових приміщеннях та за їх місцем мешкання.

Нагадаємо, Святослав Протас був начальником Головного управління Держсанепідслужби у Кіровоградській області з 2012 році.