весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 червня 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2016/6/30/kolishnogo_golovnogo_derzhavnogo_likarja_kirovogradshini_zatrimali_u_kiyevi.htm
Колишнього головного державного лікаря Кіровоградщини затримали у Києві

Колишнього голову Держсанепідслужби у Кіровоградській області Святослава Протаса, який тимчасово очолював службу на національному рівні, затримали за підозрою  в організації злочинної схеми по розкраданню великої суми бюджетних коштів. Про це у Facebook написав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.


- Тільки що, в робочому кабінеті, затриманий Головний санітарний лікар України Святослав Протас з начальником департаменту Санітарної служби України Чепурним. Одночасно по всій країні, проводяться обшуки, допитуються 19 головних санітарних лікарів областей, частина з яких також будуть затримані! Група чиновників, на чолі з Протасом, розробила і впровадила злочинну схему по розкраданню великої суми бюджетних коштів. На переведенні в готівку та отриманні першого ж траншу викрадених коштів (400 000 грн), учасники афери були затримані. Протас був затриманий у власному кабінеті, як організатор розкрадань… Оперативниками НАБУ і Нацполіціі за час спостереження задокументовано 11 фактів вимагання та отримання Протасом від підлеглих хабарів, - зокрема, написав Аваков.


Нагадаємо, Святослав Протас, уродженець Івано-Франківщини, з грудня 2012 року очолював Головне управління Держсанепідслужби у Кіровоградській області, обіймав посаду головного державного лікаря Кіровоградської області. Згідно з підписаним Прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком Розпорядженням Кабінету Міністрів України 16 жовтня 2014 року, Протас став першим заступником голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України, і того ж дня іншим Розпорядженням Кабміну його було призначено тимчасово виконуючим обов'язки голови Держсанепідслужби України.