весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 червня 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2016/6/29/u_dobrovelichkivskomu_raioni_poproshayutsja_z_hudozhnikom_ta_muzikantom_viktorom_osipenkom.htm

У Добровеличківському районі попрощаються з художником та музикантом Віктором Осипенком

28 червня на 58 році життя покинув цей світ Віктор Осипенко - художник, музикант, поет.Він тяжко хворів, повідомив у Фейсбук завідуючий відділом обласного художнього музею- картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» Анатолій Кімнатний, інформує „Весь Кіровоград”.

Віктор Осипенко народився 22 липня 1958 року в Помічній Добровеличківського району. Закінчив школу підготовки керівників художньої самодіяльності по класу образотворчого мистецтва. Своїм вчителем вважав члена Національної спілки художників України, викладача Кіровоградської міської дитячої художньої школи ім. О. Осмьоркіна Володимира Плітіна.

Віктор Осипенко був активним учасником багатьох культурних подій в Добровеличківському районі та в області. З 2010 року він брав участь у Весняному пленері у Дендропарку. Був серед постійних учасників Великоднього Благодійного аукціону.

Його твори зберігаються у Кіровоградському обласному художньому музеї, Добровеличківському районному краєзнавчому музеї, у приватних колекціях України, Росії, Португалії та інших країн.

Прощання з художником відбудеться 29 червня о 12.00 в Помічній Добровеличківського району.