весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 червня 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2016/6/29/kirovogradski_sportsmeniolimpiici_otrimali_podarunki_vid_ochilnika_oblasti_.htm

Кіровоградські спортсмени-олімпійці отримали подарунки від очільника області


Сьогодні, 29 червня, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко зустрівся з кіровоградськими спортсменами Ньябалі Кеджау та Дмитром Яковенком, які представлятимуть Україну на ХХХІ літніх Олімпійських іграх у Бразилії в серпні.

 
Кожен із спортсменів розповів про себе, свої здобутки та настрій перед Олімпіадою, повідомили „Весь Кіровоград” в ОДА.
 
Майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо Ньябалі Кеджау зауважив, що за олімпійську ліцензію змагався майже два роки, добре виступив на ліцензійних турнірах, тому має шанси на хороші результати. На Олімпійські ігри до Бразилії спортсмен планує вирушити першого серпня.
 
Дмитро Яковенко, який є майстром спорту з легкої атлетики України, повідомив, що перед Олімпіадою у нього будуть ще одні важливі змагання – за декілька днів легкоатлет вирушить на Чемпіонат Європи в Амстердам, а вже в серпні – до Ріо-де-Жанейро.
 
Очільник області вручив спортсменам символічні подарунки: прапори України і Кіровоградської області, сувеніри та інформаційну літературу про наш регіон.