весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 червня 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2016/6/24/podatkova_milicija_oblasti_viluchila_z_obigu_625_litriv_nebezpechnogo_spirtu.htm

Податкова міліція області вилучила з обігу 625 літрів небезпечного спирту

Співробітники податкової міліції Кіровоградської області викрили підпільне виробництво горілчаних виробів, яке організували двоє жителів Олександрії, повідомляє ГУ ДФС в області. За цим фактом слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Кіровоградській області на початку цього року відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 204 КК України.
 

У приміщеннях власних гаражів спритні ділки незаконно займалися виготовленням алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, розфасовували у пластикову, поліетиленову тару та продавали жителям Олександрії та Кіровоградської області.

З метою виявлення та фіксації кримінального правопорушення співробітниками податкової міліції Кіровоградської області наприкінці цього тижня проведено обшуки за адресами можливого виготовлення та зберігання алкогольної продукції, що становить загрозу життю та здоров’ю людей.

Під час проведення обшуків з незаконного обігу вилучено пластикові ємності з спиртом невідомого походження у загальній кількості 625 літрів ароматизатори для виготовлення алкогольної продукції, вже готові для продажу горілчані вироби в кількості 35 літрів та обладнання, за допомогою якого підприємливі чоловіки розфасовували незаконно виготовлені алкогольні напої, а також близько тисячі пачок контрабандних цигарок.

Всього співробітниками податкової міліції з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 110 тисяч гривень.