весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 червня 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2016/6/24/chotiri_kirovogradski_rodini_otrimali_orderi_na_kvartiri.htm

Чотири кіровоградські родини отримали ордери на квартири


Святкові заходи з нагоди відзначення Дня Конституції України відбулися сьогодні, 24 червня, у Кіровоградській міській раді. 


З вітальним словом до учасників урочистостей звернулися секретар міської ради Сергій Бойко і заступник міського голови Олександр Мосін.


- Події останніх років підтверджують, що українці уміють цінувати закріплені Конституцією власні права і свободи і можуть зі зброєю в руках відстоювати свій суверенітет і свою незалежність, - підкреслив у своєму вітальному слові Олександр Мосін.


- Саме Конституція закладає надійний фундамент для об’єднання всіх сил суспільства в ім’я кращого майбутнього нашої Батьківщини, - відзначив у своєму виступі Сергій Бойко. - Тож бажаємо вам щастя і успіхів в усіх ваших діяннях на благо рідного міста та Української держави. Від кожного з нас сьогодні залежить, якою бути Україні тепер і в майбутньому.


За особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, соціально-економічний та культурний розвиток міста, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України Олександр Мосін і Сергій Бойко вручили Грамоти і Подяки Кіровоградської обласної держадміністрації, обласної ради та Кіровоградської міської ради і її виконавчого комітету працівникам виконавчих органів міської і районних рад, підприємств, установ та організацій міста.


Відповідно до рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 15 червня 2016 року цього дня також були вручені ордери на квартири – інваліду війни-учаснику антитерористичної операції та трьом сім'ям громадян, які тривалий час перебували на квартирному обліку за місцем проживання.


Однокімнатні квартири отримали Руслан Роберт, інвалід війни, учасник АТО, Валентина Давиденко, яка перебувала на квартирній черзі з 1980 року, Лідія Заїка - на квартирній черзі з 1985 року. А ордер на двокімнатну квартиру отримала Марина Ларіонова, родина якої стояла у квартирній черзі з 1988 року.