весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 червня 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2016/6/23/v_oleksandriyi_cherez_otruyennja_gribami_u_reanimaciyu_potrapila_cila_rodina.htm

В Олександрії через отруєння грибами у реанімацію потрапила ціла родина


В Олександрії санепідеміологи зареєстрували випадок отруєння дикорослими грибами цілої родини, яка складається з 4-х чоловік. 


Сім’я отруїлась після вживання грибів, які були зібрані в лісосмузі вздовж залізничної дороги на мікрорайоні Південний, повідомляють "Олександрійські новини".


Про це "Олександрійським новинам" повідомила завідувач Олександрійського міськміжрайонного відділу ДУ "Кіровоградський ОЛЦ Держсанепідслужби України" Марина Первак.


Варені та підсмажені гриби вранці скуштували всі члени родини, а вже через декілька годин виникли перші симптоми отруєння: слабкість, нудота, блювання, діарея. За медичною допомогою громадяни звернулись не одразу, а лише через добу.


Всі потерпілі були госпіталізовані в реанімаційне відділення Олександрійської міської лікарні №1, в тому числі одна особа – з важким перебігом отруєння. Завдяки висококваліфікованій медичній допомозі стан потерпілих нормалізувався.