весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 червня 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2016/6/23/u_kirovogradi_na_habari_u_43_tisjachi_grn_popavsja_odin_z_kerivnikiv_viiskkomatu.htm

У Кіровограді на хабарі у 43 тисячі грн попався один з керівників військкомату

В Кіровограді СБУ спіймала на хабарі заступника військового комісара Кіровоградського міського військового комісаріату. Майор ЗС України, маючи повноваження, через свого кума вимагав від жителя Кіровограда 43 000 гривен за ухилення від призову на строкову службу у Збройних Силах України.

Співробітники СБУ, спільно з військовою прокуратурою та за сприяння Управління захисту економіки Національної поліції затримали майора-хабарника та його посередника в момент передачі коштів.

Під час проведених обшуків та огляду місця події у майора-здирника та його спільника вилучені отримані ними від призовника кошти, а затримання проведено у відповідності до норм ст. 208 КПК України.

Слідчими військової прокуратури інформацію за фактом вимагання внесено у відомості до ЄРДР за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення інших можливих фактів вимагання хабарів майором ЗС України.