весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 червня 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2016/6/23/kirovogradski_nadzvichainiki_trenuvalisja_gasiti_pozhezhu_v_psihonevrologichnomu_internati.htm

Кіровоградські надзвичайники тренувалися гасити пожежу в психоневрологічному інтернаті

Сьогодні, 23 червня, відбулись тренувальні тактичні навчання з особовим складом Державного пожежно-рятувального загону №1 У ДСНС в області  по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на об’єкті з масовим перебуванням людей. 


Рятувальники тренувались гасити пожежу у будівлі психоневрологічного інтернату Управління соціального захисту населення, що знаходиться у Кіровограді по вулиці Чернишевського.

В інтернаті проживає понад 200 людей похилого віку, які розміщуються в семи спальних корпусах. Серед них є й такі, що не піднімаються. На цілодобовому чергуванні перебувають 20 осіб персоналу, вдень їх чисельність збільшується до 35. Крім десяти житлових та адміністративного корпусів, на території комплексу розміщується ще близько десятка господарчих споруд. 

За тактичним задумом навчань, внаслідок короткого замикання сталося займання у спальному приміщенні на другому поверсі житлового корпусу №9, вогонь почав швидко розповсюджуватись по горючим матеріалам, виникло сильне задимлення та утворилась загроза поширення пожежі на сусідні приміщення.

Персонал закладу сповістив про пожежу і розпочав евакуацію мешканців, намагався ліквідувати займання за допомогою первинних засобів пожежогасіння, після прибуття рятувальних підрозділів надав інформацію про місце виникнення пожежі, кількість мешканців та їх стан, надали необхідну медичну допомогу тим, хто цього потребував.

У результаті рятувальники вивчили тактичну характеритстику об’єкта, його пожежну небезпеку, особливості ведення оперативних дій, способи та методи ліквідації надзвичайної ситуації, порядок розрахунку необхідних сил та засобів.

Крім цього, рятувальники продемонстрували злагодженість дій номерів оперативних розрахунків, вміння працювати з пожежною та аварійно-рятувальною технікою й обладнанням, дотримуючись при цьому вимог охорони праці.