весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 червня 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2016/6/22/na_kirovogradshini_ditei_pilgovih_kategorii_vidpravili_vidpochivati.htm

На Кіровоградщині дітей пільгових категорій відправили відпочивати


Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації направив на оздоровлення та відпочинок до УДЦ "Молода гвардія” на VI тематичну зміну 25 дітей пільгових категорій: 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 21 обдаровану дитину. 


На ІІ оздоровчу зміну з 22 червня до 12 липня 2016 року до Курортного об'єднання “Перлина Чорномор'я” (смт Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область) направлено 64 дитини пільгової категорій, з яких 21 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, 25 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 13 дітей учасників АТО, 4 дитини-інваліда, 1 дитина внутрішньо переміщених осіб.


До Міжнародного дитячого центру “Артек (м. Київ, Пуща–Водиця)” на І тематичну зміну “Під прапором гідності” для оздоровлення та відпочинку із 22 червня до 12 липня 2016 року направлено 7 дітей пільгових категорій, з яких 2 дитини-сироти та позбавленої батьківського піклування, 1 дитина з багатодітної сім'ї, 3 дітей учасників АТО, 1 дитина-відмінник навчання.