весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 червня 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2016/6/22/kirovogradshina_vistavkamuzei_rjatuvalnikiv_otrimala_svidoctvo__narodnii_muzei.htm

Кіровоградщина: виставка-музей рятувальників отримала свідоцтво – „Народний музей”

22 червня пожежно-технічна виставка-музей Управління ДСНС України у Кіровоградській області  отримала Свідоцтво про підтвердження звання «Народний музей». «Музей-виставка пройшов перевірку у напрямках фондової, науково-освітньої, науково-дослідної роботи. – Йдеться у документі, що засвідчує статус закладу. – Члени атестаційної комісії підтвердили, що робота виконується на достатньому рівні. Рішенням колегії департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації №7 від 24.02.2016 музею підтверджено звання «народний»». 

Вперше музей отримав звання народного у 2005 році, якраз у 10-у річницю відкриття.

Варто зазначити, що створювався він для навчання населення правилам безпечної життєдіяльності та проведення профілактичної роботи серед різних категорій відвідувачів, популяризації професії рятувальника та та підвищення авторитету служби, виховання підростаючого покоління на славних традиціях пожежної охорони регіону.

Через технічну унікальність та яскраву індивідуальність у музею чимало шанувальників. Щороку тут буває понад 3 тис. відвідувачів, від дошкільнят до пенсіонерів. Своїми враженнями  у книзі відгуків поділились гості з Нідерландів, Чехії, Австрії, Англії та США.