весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 червня 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2016/6/22/cherez_rozkradannja_zaliznichnogo_polotna_na_kirovogradshini_zatrimali_2_potjagi.htm

Через розкрадання залізничного полотна на Кіровоградщині затримали 2 потяги

Ввечері 21 червня близько 19:20 на перегоні Адабаш – Помічна зійшли з рейок тепловоз та вагон-колієвимірювач, повідомляє прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця». Сталася пригода внаслідок крадіжки матеріалів верхньої будови колії: 46 металевих підрейкових підкладок у зборі з проміжними рейсовими скріпленнями на відстані близько 25 метрів колії, з руйнуванням 34 залізобетонних шпал. Загальна маса тільки металевих частин, які викрали, складає близько 550 кг.

Одеські залізничники оперативно відреагували на подію та призупинили рух поїздів у даному регіоні. Повністю ліквідувати наслідки втручання з відновленням колії залізничникам вдалося 22 червня близько 04:20.

У зв’язку з цією подією затримали пасажирські поїзди №147 Київ – Одеса на 6 год. 37 хв. та №148 Одеса – Київ на 4 год. 19 хв.

Постраждалих внаслідок події немає. Спеціальна комісія управління регіональної філії ПАТ УЗ «Одеська залізниця», яка виїхала на місце події, проводить службове розслідування.