весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/9/u_kirovogradi_podruzhzhja_zaginulo.htm
У Кіровограді подружжя загинуло під час пожежі у власному будинку. Вчора, 8 червня, у Кіровограді по вулиці Краснопресненська виникла пожежа 30 кв м покрівлі та домашніх речей у житловому будинку. На місці події виявлено тіла 59-річної власниці будинку та її 64-річного чоловіка. Ймовірна причина пожежі необережне поводження чоловіка з вогнем під час куріння. Причина смерті встановлюється. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 8 по 9 червня 2010 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

8.06.10 м. Олександрія: виникла пожежа 5 кв м сміття та 0,5 кв м покрівлі надвірної споруди у домоволодінні пенсіонерки, її причина встановлюється.

8.06 10 Устинівський район, с. Криничне: виникла пожежа 12 кв м надвірної споруди у домоволодінні пенсіонерки. Причина встановлюється.

8.06.10 м. Олександрія: через необережне поводження з вогнем невстановленої особи виникла пожежа 5 кв м сміття на відкритій території.

9.06.10 Знам'янський район, с. Мошорине: коротке замикання електропроводки стало причиною пожежі 4 кв м перекриття житлового будинку пенсіонерки.

8.06.10 Знам'янський район, автошлях Київ-Луганськ-Ізварине: місцевими рятувальниками надано допомогу працівникам ДАІ по вилученню постраждалого 15-річного пасажира з пошкодженого внаслідок ДТП автомобіля.

8.06.10 м. Долинська: рятувальним підрозділом надано допомогу комунальним службам по розпилюванню та прибиранню дерева, що загрожувало падінням на газову трубу.