весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/9/strukturni_pidrozdili_mitnici_obyednuvatimut.htm
Структурні підрозділи митниці об'єднуватимуть. Наказом Держмитслужби від 28.05.2010 № 548 розпочато оптимізацію структури митних органів. Запланована оптимізація приведе митну структуру у відповідність із адміністративно-територіальним устроєм країни, - повідомляє прес-служба Кіровоградської митниці.

Зміни будуть реалізовані у кілька етапів, що в свою чергу дозволить суттєво удосконалити організацію роботи, матеріально-технічну базу та кадрову складову. Заплановані зміни в структурі відбуватимуться за рахунок приєднання, а не ліквідації митних органів.

Передбачено приєднання наступних митниць:
Новгород-Сіверської митниці до Чернігівської;
Дністрянської митниці до Вінницької;
Глухівської митниці до Сумської;
Старобільської митниці до Луганської;
Амвросіївської митниці до Східної;
Ягорлицької митниці до Дністровської.

Наказом визначено, що Чернігівська, Вінницька, Сумська, Луганська, Східна та Дністровська митниці є правонаступниками тих, митниць, які до них буде приєднано.

Зонами діяльності Вінницької, Сумської та Луганської митниць будуть території відповідних областей. А до зон діяльності Чернігівської, Східної та Дністровської митниць будуть включені зони діяльності митниць, які приєднуються.

Процедури по приєднанню вищезазначених митниць розпочнуться 15 червня, а вже з 15 вересня Новгород-Сіверською, Дністрянською, Глухівською, Старобільською, Ягорлицькою та Амвросіївською митницями буде припинено здійснення митних процедур.