весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/9/sihivskii_poppank_vid_hu4.htm
Сихівський поп-панк від "ХУ4"! 11 червня о 18.00 в рок-клубі "Олімпія" відбудеться виступ львівського поп-панк гурту "Ху4". В програмі концерту також виступ гуртів «Техніка Безпеки» та «Yellow pookie dolls» з міста Кіровограда.

Більшість людей сходяться на думці, що гурт Ху4 народився в грудні 2003 року. Тоді це було троє людей: Жовтан, Гуліч і Тарас. Саме в такому складі було зіграно перший концерт для друзів на новорічній вечірці на Сихові. Відразу після того вечора до гурту приєднався однокласник Жовтана Юрко, і Ху4 перетворився на квартет. Тодішня ситуація і настрої вимагають особливого опису, оскільки навколохучівська атмосфера була наповнена 16-річним запалом, відсутністю грошей та присутністю веселих мажорних акордів.

Репетиції проходили в нефункціонуючому приміщенні туалету, але з унітазами, пісюарами і всім необхідним. Апаратури своєї ще не було, але хлопці спромоглися заколядувати разом з "Барикадою» аж на цілих дві колонки та підсилювач! Це вже було щось. Тоді ж почалось активне концертне життя Ху4а, багато великих та малих концертів. В той час було записано більшість пісень до демо-альбому "Фляки койота». Таке студійне життя перепліталось з виступами на різних концертах, фестивалях та вечірках, і також тоді розширилась географія Ху4а - більшість концертів були виїздними. Одним з найвагоміших чинників, який вплинув на гурт була поїздка та проживання хлопців в США. Після повернення в Україну восени 2006 Ху4 знову перетворюється в тріо. Впродовж 2007-2008 років гурт надалі займається активною концертною діяльністю та роботою на студії, де готує перший повноцінний альбом. Ху4 радий доносити позитив і оптимізм усім в усі пори року)!

Зараз Ху4 - це Юрко Кривак, Олег Гула та Андрій Жовтанецький. Музика гурту - це мелодійний поп-панк з українською стилістикою. До досягнень гурту за останній рік можна віднести виступи на фестивалях "Снікерс Урбанія" в Донецьку (2007р.), "Be Free" у Львові (2008), "Бандерштат" у Луцьку (2008). Також "Ху4" як один з переможців фестивалю "UA-Rock" грав у Києві під час Всеукраїнського Музичного Ярмарку.

Організатори концерту у Кіровограді – управління у справах сім'ї та молоді Кіровоградської ОДА, громадський рух "Не будь Байдужим!", «Пласт – Національна Скаутська Організація України», сайт небайдужої кіровоградської молоді "ГРЕЧКА" Довідки: 066 710 88 22, gre4ka-nbb@ukr.net