весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/9/seminar_z_reproduktivnogo_zdorovja.htm
Семінар з репродуктивного здоров'я для журналістів! Благодійний Фонд «Здоров'я жінки і планування сім'ї» в рамках проекту «Доступ підлітків до всесторонньої інформації щодо репродуктивного здоров'я та репродуктивних прав» за підтримки Міжнародної федерації планування сім'ї проводить семінар для журналістів на тему: «Висвітлення тематики репродуктивного здоров'я, репродуктивних прав та статевого виховання підлітків у ЗМІ».

Мета семінару: Надати журналістам можливість ознайомитися з останніми даними про стан репродуктивного здоров'я підлітків та зустрітися з провідними фахівцями, які працюють в галузі репродуктивного здоров'я та захисту репродуктивних прав підлітків та молоді. Забезпечити журналістів методичною підтримкою та рекомендаціями щодо коректного висвітлення тем статевого виховання, безпечної поведінки, надання послуг у галузі репродуктивного здоров'я.

Програма семінару:
24 червня (четвер) - Перша сесія тренінгу буде присвячена ознайомленню із основними поняттями та даними, що стосуються репродуктивного здоров'я та репродуктивних прав підлітків в Україні. На зустріч із журналістами запрошені провідні фахівці цієї галузі – лікарі, психологи, соціологи, соціальні працівники.
Доповіді будуть присвячені наступним темам:
- Сучасний стан та тенденції репродуктивного здоров'я підлітків в Україні.
- Поняття репродуктивних прав.
- Ставлення підлітків до власного здоров'я – результати опитувань.
- Підходи до статевого виховання підлітків – стандарти та інноваційні проекти.
- Комплекс сервісів для підлітків – тестування на ВІЛ, мережа Клінік дружніх до молоді, телефони довіри, центри соціальних служб для молоді.
- Проблеми контрацепції та безпечного аборту.

25 червня (п'ятниця)

Друга сесія тренінгу проходитиме в інтерактивній формі і буде зосереджена на досвіді журналістів у створенні публікацій/сюжетів про репродуктивне здоров'я та принципах створення інформаційних повідомлень для підлітків. Журналістам буде запропоновано поділитися власним досвідом роботи в цій сфері та ознайомитися з результатами роботи колег. На розгляд журналістів будуть представленні зразки просвітницьких та інформаційних друкованих та відео-матеріалів для молоді, виготовлених українськими та іноземними організаціями.

Для обговорення журналістам будуть запропоновані такі теми:
- Цінності та норми у висвітленні тем статевого виховання.
- Відповідальність медіа.
- Коректність подання інформації.
- Протидія деяких релігійних та батьківських організацій освітнім ініціативам зі статевого виховання.

Учасники семінару: журналісти національних та місцевих ЗМІ, які спеціалізуються на молодіжній тематиці. Кількість учасників – 25 осіб.
Організатори покривають витрати учасників з інших міст України на проїзд, проживання та харчування. Остаточний розклад, адреса та час початку семінару буде повідомлено додатково!

З питань участі у семінарі
прохання звертатися до координатора проекту
Благодійного Фонду «Здоров'я жінки і планування сім'ї»

Тетяни Слободян за телефонами:
(044)596 50 99, моб. 068 776 05 54, або електронною поштою: www.krynychka@gmail.com