весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/9/malenki_charivniki_kirovogradshini.htm
Маленькі чарівники Кіровоградщини подарували дітям свято! Протягом квітня-травня 2010 року на території Кіровоградської області за ініціативою голови опікунської ради при Кіровоградській міській раді Заболотного Г.В. проведена акція «Маленькі чарівники Кіровоградщини».

Акція приурочена до Міжнародного дня захисту дитини та носила виключно виховний характер.

Основна мета акції - це популяризація ідеї благодійності серед учнів початкових класів загальноосвітних шкіл завдяки їх участі у зборі добровільних пожертв для дітей, що перебувають на лікуванні у центральних районних та обласній дитячій лікарнях Кіровоградської області. Акцент цього року зроблено на допомозі відділенням гематології та онкології, адже проблема із онкозахворюваннями серед дітей нашого регіону постає дуже серйозно.

У період дії акції її учасники накопичують іграшки, книги, грошові кошти, дитячі аксесуари та інші ресурси, які в Міжнародний день захисту дитини у святковій атмосфері передають їх маленьким пацієнтам медичних лікувальних закладів. Завдяки акції учні усвідомлюють, що вони причетні до справи покращення умов лікування та надають посильну допомогу в боротьбі за життя дітей. При цьому кількість зібраних пожертв немає значення.

1 червня 2010 року в обласній дитячій лікарні області відбулася урочиста передача зібраних пожертв. В урочистостях приймали участь Заболотний Г.В., головний лікар та медичний персонал обласної дитячої лікарні, вчителі та учні загальноосвітних шкіл №1, № 4 та №35.

Після привітань з Міжнародним днем захисту дитини для маленьких учасників дійства з концертною програмою виступили ансамбль «Екстроверт» Знамлянського будинку дитячої творчості, лауреат місцевого фестивалю «Степові джерела» Мовсеян Ермія та випускниця ЗОШ № 6 Кашкалдай Вікторія.

За участю дітей, що знаходяться на лікуванні в обласній лікарні та учнів першого класу ЗОШ №1 Проведено конкурс «Малюнок на асфальті». З 55 учасників конкурсу вибрано 3 переможців. Всі учасники конкурсу відзначені дипломами. Всі діти, що знаходилися на святковому заході, отримали подарунки від Заболотного Г.В., головного лікаря обласної лікарні та З AT НВЦ «Борщагівський хіміко - фармацевтичний завод».

Пожертви надали загальноосвітні школи та небайдужі до проблем лікування дітей громадяни міста: велику кількість іграшок, книг, канцелярських товарів та грошові кошти ( 551,00 грн.).