весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/9/kirovogradshina_gotuyetsja_do_vistavkijarmarku.htm
Кіровоградщина готується до виставки-ярмарку "Агро-2010". Кіровоградська область готується до ХХІІ Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку «Агро-2010», - повідомляє kr-admin.gov.ua.

ХХІІ Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок «Агро-2010» організовується з метою реалізації державної політики у галузях сільського та рибного господарства, харчової і переробної промисловості, сільськогосподарського машинобудування, висвітлення ходу проведення аграрної реформи, сприяння залученню інвестицій в агропромисловий комплекс, розширення торговельно-економічних відносин на національному і міжнародному рівнях.

Голова облдержадміністрації Сергій Ларін підписав розпорядження «Про участь підприємств агропромислового комплексу області у ХХІІ Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку «Агро-2010», згідно з яким голови районних державних адміністрацій забезпечуватимуть участь провідних підприємств агропромислового комплексу і сільськогосподарського машинобудування області у виставці-ярмарку, що проходитиме у Києві з 15 по 19 червня у Національному комплексі «Експоцентр України».