весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/9/akcija_hochemo_vidpovidi__dva.htm
Акція «Хочемо відповіді!». Два тижні тому стало відомо про смерть студента Ігоря Індила в одному з райвідділків міліції. За деякий час після цього жителька Кіровограда заявила про побиття її сина та двох його друзів кіровоградськими міліціонерами. Це лише ті факти, про які стало відомо широкому загалу. Скільки людей по всій Україні постраждали від дій правоохоронних органів – невідомо.

Акція «Хочемо відповіді!» має на меті продемонструвати представникам правоохоронних органів та суспільству загалом те, що кіровоградцям не байдужа доля тих, хто постраждав від дій міліції або принаймні заявляє про це. Учасники акції хочуть знати, що насправді сталося з кіровоградськими юнаками у відділку міліції та чому помер київський студент. Ми пам‘ятаємо про це і чекаємо на результати розслідування. Досить замовчувати факти порушень прав людини тими, хто має нас захищати.

10 червня 2010 року о 18.30 учасники акції «Хочемо відповіді!» пройдуть ходою від площі ім. Кірова до Управління УМВС в Кіровоградській області (Дзержинського, 41), де висловлять свою думку у формі акції-перформансу. Зв'язок за телефоном: 0667108822, Валерій