весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/8/skilki_groshei_zibrali_malenki.htm
Скільки грошей зібрали "Маленькі чарівники" на Кіровоградщині? Відповідь на це питання дадуть учасники прес-конференції, які у вівторок, 8 червня об 11.00 у Кіровоградському прес-клубі відзвітують про результати благодійної акції "Маленькі чарівники Кіровоградщині".

За словами ініціатора акції Геннадія Заболотного, голови Опікунської ради, це вже другий рік поспіль на теренах області проходить виховна благодійна акція, мета якої - популяризувати ідею доброчинності серед дітей через їхню участь у зборі добровільних пожертв для потреб малюків, що перебувають на лікуванні у лікарнях.

За словами Геннадія Заболотного, дана благодійна акція спрямована на популяризацію ідеї благодійності серед дітей і приурочена до Міжнародного дня захисту прав дитини.

Акція «Маленькі чарівники» носить виключно виховний характер, з огляду на це кількість та сума зібраних дітьми індивідуальних пожертв не має вирішального значення – акцент робиться передусім на активній життєвій позиції кожної дитини області та її безпосередній участі в суспільно-корисних справах!