весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/8/medcentr_zdorovja_zhinki_konsultaciyi.htm
Медцентр «Здоров'я жінки»: консультації, обстеження та лікування! Кіровоградський медичний центр «Здоров'я жінки» поєднує всі види медичної допомоги жінкам різного віку з урахуванням індивідуальних особливостей, потреб та побажань клієнток.

За інформацією журналу "Ланруж", робота центру заснована на побудові особливої системи медичної допомоги жінці, на залученні найбільш досвідчених фахівців у кожній сфері жіночого здоров'я, створенні максимально комфортної та доброзичливої атмосфери обслуговування, а також збереження повної конфіденційності.

У центрі працює цілий ряд фахівців суміжних спеціальностей, які забезпечують сучасну діагностику, лікування, реабілітацію і профілактику гінекологічних захворювань: гінеколог, лікар УЗД, хірург, маммолог, педіатр, психолог, дерматовенеролог та сексопатолог.

У центрі «Здоров'я жінки» можна вирішити проблеми
безпліддя, невиношуваності вагітності, проблеми шийки матки з застосуванням сучасних технологій (в повному обсязі обстеження та лікування), запалення специфічного і неспецифічного характеру,
гормональні порушення, передпухлинні захворювання жіночих статевих органів та молочної залози, доопераційні, післяопераційні, післяпологові, реабілітаційні методи лікування.

Особливу увагу центр приділяє роботі з вагітними жінками, де пріоритетом виступає красива, здорова та освічена жінка, майбутня мама та чудова дружина, яка має всі необхідні знання та навички для вступу у новий період життя.

Основними завданнями курсу є возз'єднання сім'ї в процесі гармонічної вагітності і свідомих пологів, поява дитини найбільш легким і природним способом, підвищення сімейної культури і взаємної відповідальності батьків у вихованні дітей здійснюється завдяки партнерській підготовці сімейних пар, адже крихітка в лоні жінки вже на ранніх стадіях розвитку відчуває впевнену підтримку та піклування тата. Заняття з майбутніми мамами побудоване на основі командної системи роботи працівників: акушера-гінеколога – акушерки - психолога.

Невід'ємною частиною роботи медичного центру є застосування основних і додаткових методів обстеження та лікування: УЗ діагностика, фізіотерапія, гінекологічний масаж, голкорефлексотерапія, лікування сакськими грязями та сакською рапою, герудотерапія (лікування п'явками), денний стаціонар, а також різні види лабораторних обстежень, тести на швидку відповідь (ВІЛ-інфекцію, гепатит та інші інфекційні захворювання) з високою достовірністю результату, центр працює в рамках програми «АнтиСНІД» та «Анти гепатит».

Кожна жінка повинна залишатися здоровою і привабливою якомога довше. Дорогі жінки, будьте впевнені в завтрашньому дні разом з медичним центром «Здоров'я жінки»!

Адреса центру: м. Кіровоград
вул. Жовтневої революції, 1, тел.: (0522) 27-72-40,
095-77-22-765, 096-27-59-265