весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/8/119_nezakonnih_migrantiv_jaki_meshkali.htm
119 незаконних мігрантів, які мешкали на Кіровоградщині видворили за межі держави. З початку 2010 року працівниками міліції Кіровоградщини на території області проведено 5 оперативно-профілактичних відпрацювань по лінії протидії нелегальній міграції, - повідмоляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС в Кіровоградській області.

В результаті вжитих заходів за порушення вимог законодавства про правовий статус іноземців до адмінвідповідальності притягнуто 805 осіб, у томі числі 558 іноземців за ст. 203 КУпАП (проживання без реєстрації). Також згідно ст. 204-206 КУпАП складено 247 адмінпротоколів стосовно посадових та фізичних осіб – громадян України, які порушили порядок працевлаштування іноземців в Україні чи порядок їх прийняття на навчання та запросили іноземців, але не вжили заходів щодо легалізації їх становища.

На території області виявлено 119 незаконних мігрантів, стосовно 117 іноземців, які грубо порушили законодавство про їх правовий статус в Україні, прийнято рішення про видворення за межі держави, з них 9 – у примусовому порядку. 31 іноземцю скорочено термін перебування в країні.