весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/7/zhurnalista_treba_beregti_navit.htm
Журналіста треба берегти, навіть тоді, коли він тобі не подобається, вважає Валентин Наливайченко. Лідер Громадської ініціативи «Оновлення країни» Валентин Наливайченко на сьогоднішній прес-конференції у Кіровограді відмітив, що важливим партнером вважає журналістів і підтримує акцію «Стоп – цензурі!». «

"Журналіста треба берегти навіть тоді, коли він тобі не подобається», - зауважив Валентин Наливайченко. Його підтримав Андрій Малик, керівник Кіровоградського обласного осередку Громадської ініціативи «Оновлення країни»: «Ми запланували створення власного друкованого органу, щоб доносити інформацію до людей».

Андрій Малик також дещо розповів про діяльність в регіоні, зокрема відмітив, що нині видатні прізвища до Громадської ініціативи, поки не залучаються, а тільки реально діючі громадські структури. «Ми формуємо робочі групи в районах. Зокрема в Онуфріївці, Олександрії та Світловодську робочі групи вже створені. Ми намагаємось дійти до кожного населеного пункту. Це на сьогодні найважливіше», - зауважив Андрій Малик. А Валентин Наливайченко додав: «Ми не створюватимемо ніякої структури, жодних офісів та мерседесів, тільки створення програми оновлення країни. Я хочу зі своїми однодумцями спробувати щось зробити».