весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/7/za_kilka_misjaciv_u_kirovogradi.htm
За кілька місяців у Кіровограді відкриють дитячий будинок "Наш дім-2". Необхідність наближення умов виховання сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних спонукає до створення дитячих будинків для невеликої кількості вихованців.

У Кіровограді вже існує один дитячий будинок, у якому трохи більше десяти дітей живуть однією дружною сім'єю зі своїми вихователями, яких вони сприймають як батьків і старших сестер та братів. Це – дитячий будинок "Наш дім" відділу сім'ї та молоді міської ради, що знаходиться на вулиці Героїв Сталінграда, 4-А, - повідмоляє kr-rada.gov.ua.

Позитивний досвід виховання сиріт та позбавлених батьківського піклування дітей у названому дитбудинку спонукав міську владу розпочати будівництво на проспекті Комуністичному дитбудинку "Наш дім-2", в якому житимуть десять – п'ятнадцять вихованців.

У середу на місці його спорудження відбулася виїзна нарада, в якій взяли участь міський голова Володимир Пузаков, заступник міського голови – директор гуманітарного департаменту міської ради Валентина Пупишева, начальник відділу сім'ї та молоді міської ради Людмила Дорохіна і представники будівельної організації, чиї працівники зводять сиротинець. Вони оглянули приміщення в цокольній частині будівлі й обговорили поточні завдання для продовження його побудови.

Нині із запланованих двох поверхів дитбудинку з цокольною і мансардною частинами споруджено цокольну частину й перший поверх. За задумом міської влади, будівництво буде завершено до першого серпня, а входини відбудуться у День міста – 18 вересня. Названі терміни, зазначили будівельники, цілком реальні. Тож загальне свято міста Кіровограда стане особливо радісним для тих дітей, які віднайдуть собі в дитбудинку "Наш дім-2" рідну домівку.