весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/7/vidomii_pianist_dzhonatan_pauell.htm
Відомий піаніст Джонатан Пауелл дав єдиний концерт у Кіровограді. До Кіровограда приїхав відомий сучасний піаніст Джонатан Пауелла. Він завітав із Великої Британії спеціально для того, аби зіграти на батьківщині видатних музикантів Фелікса Блуменфельда та Генріха Нейгауза, - пише сайт КОДТРК.

Відомий піаніст і композитор Джонатан Пауелл утвердив себе на міжнародному рівні як соліст-виконавець. Його репертуар – від стандартного класичного до сучасних та маловідомих творів 20 століття. Музикант активно гастролює по всій Європі, а також Росії та США. Серед його останніх концертів – сольні в Нью-Йорку та Москві. Він також займається студійними записами музичних творів та пише статті на музичні теми. На рахунку англійця вже десять компакт-дисків. У Кіровоград відомого виконавця привело бажання відчути дух і атмосферу міста, де жили і творили видатні музиканти Генріх Нейгауз, Фелікс Блуменфельд та Кароль Шимановський. Досліджуючи творчість Нейгауза, Джонатан знайшов інформацію про Кіровоградську музичну школу імені видатного піаніста і дізнався, що тут є і музей Негауза.

У Кіровограді англієць дав один єдиний концерт у музичній школі №1. Він виконав сонати Скрябіна та етюди Рахманінова для справжніх цінителів мистецтва.

Джонатан Пауелл неодноразово представляв музичну культуру Великобританії в Україні, виступаючи з концертами на сцені Національної філармонії України.