весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/7/v_kirovogradskomu_lifti_zastrjagli.htm
В Кіровоградському ліфті застрягли двоє дорослих з немовлям. У суботу, 5 червня, у Кіровограді місцеві рятувальники допомогли відкрити двері квартири, двері кабіни несправного ліфта, у якому перебували двоє дорослих з чотиримісячним немовлям та визволяли чоловіка, який з власної необережності був затиснутий між стіною та санвузлом у власній квартирі. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 4 по 7 червня 2010 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

4.06.10 м. Кіровоград, Ленінський район,вул. Північна: внаслідок попадання блискавки житлового будинку виникла пожежа 10 кв м покрівлі житлового будинку пенсіонера.

4.06.10 м. Долинська: рятувальним підрозділом надано допомогу комунальним службам по розпилюванню та прибиранню дерева, що загрожувало падінням на лінію телефонного зв'язку. Таку ж допомогу надали рятувальники у обласному центрі, тут дерево впало на проїжджу частину.

6.06.10 м. Кіровоград, вул. Жадова: через дитячі пустощі з вогнем виникла пожежа 1 кв м сміття на відкритій території та 1 м ізоляції електричного транзитного кабелю.

6.06.10 м. Олександрія, с. Марто-Іванівка, садове товариство: необережне поводження з вогнем невстановленої особи спричинило пожежу 2 кв м домашніх речей у дачному будинку, власник якого встановлюється.

4.06.10 Добровеличківський район, с. Попівка, р. Синюха: внаслідок необережного поводження на воді під час купання загинув 27-річний чоловік. 6 червня тіло загиблого місцевими жителями вилучено з води.