весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/7/rozrjad_bliskavki_sprichiniv_pozhezhu.htm
Розряд блискавки спричинив пожежу будинку. Кілька днів тому, 2 червня, у селі Грузьке, Голованівського району, через розряд блискавки виникла пожежа домашніх речей та 10 кв м покрівлі та перекриття житлового будинку. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 3 по 4 червня 2010 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

3.06.10 м. Ульяновка: коротке замикання електропроводки автомобіля спричинило пожежу його двигуна.

3.06.10 м. Кіровоград, вул. Попова: через необережне поводження з вогнем невстановленої особи виникла пожежа 2 кв м сміття на відкритій території.

3.06.10 Світловодський район, с. Андрусівка, р. Дніпро: внаслідок необережного поводження на воді загинув 9-річний хлопчик. Обставини загибелі встановлюються. Тіло дитини вилучено з водойми рятувальниками Світловодської рятувально-водолазної станції.

2.06.10 Голованівський район, с. Капітанка: сильні пориви вітру частково пошкодили металеву покрівлю місцевої школи. Навчальний процес не припинявся.

3.06.10 м. Світловодськ: внаслідок пориву труби водопостачання затопило підвал у приватному домоволодінні пенсіонерки, рятувальники міста допомогли жінці відкачати воду.