весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/7/nalivaichenko_mi_realizovuvatimemo.htm
Наливайченко: Ми реалізовуватимемо народну програму оновлення країни. Громадська ініціатива «Оновлення країни» формуватиме та реалізовуватиме народну програму оновлення країни. Про це на прес-конференції у кіровоградському прес-клубі розповів лідер «Оновлення країни» Валентин Наливайченко, колишній голова СБУ, який перебуває сьогодні на Кіровоградщині. «Нас цікавить сфера, де розкрадаються гроші. Треба припинити бити по хвостах і зрозуміти, що вся система є прогнилою і косметична процедура не допоможе», - заявив пан Наливайченко.

Він також відмітив, що сьогодні треба залишати максимум повноважень на місцях. Особливо мають бути погоджені на місцях керівники всіх структур правоохоронних органів, повинна бути підзвітність і відповідальність. На думку Валентина Наливайченка, правоохоронні органи мають бути не каральним органом, а захисним.

Лідер Громадської ініціативи «Оновлення країни» також наголосив: «Ми позапартійний проект і створюємо народну програму для людей». Валентин Наливайченко зауважив, що можливо Громадська ініціатива і братиме участь в майбутніх місцевих виборах, але стане відомо ближче до осені. «Ми підемо з конкретною програмою, з конкретними зобов'язаннями. Адже однодумців у нас багато. Кістяком є Українське юридичне товариство, громадські активи різних міст, студентські організації, профспілкові рухи», - сказав пан Наливайченко.