весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/7/ditjachi_maidanchiki_ye_postiinim_miskim.htm
Дитячі майданчики є постійним міським дефіцитом! Ті майданчики, які були збудовані колись, на жаль не витримують тиску часу і потихеньку зникають, а от нові з'являються не з тією швидкістю, як хотілося б. Ще гірше, що на територіях, які були відведені колись для дитячих забав, намагаються будувати.

Така ситуація зараз у дворі дома по вул. Рудниковій, 77. Нещодавно з'ясувалось, що на клаптику землі, де мають бути качелі, будуватимуть гараж. І, що цікаво, є державний акт на цю землю. Але мешканці не стали мовчки спостерігати за неподобством і звернулись до Кіровоградського міського голови.

Володимир Пузаков, з'ясувавши обставини, зробив все, щоб будівництво не почалось. Відповідним службам міськвиконкому видане доручення виправити ситуацію і підготувати до скасування раніше прийняте рішення.

Мер кілька разів підкреслив, що така ситуація є неприйнятною, адже неможна не помічати людей і дітей, що мешкають у місті, а кожен клаптик землі, що віддається під забудову, слід ретельно перевіряти. Володимир Тихонович також доручив спецінспекції здійснювати контроль і не допускати продовження будівництва, пише "весь Кіровоград"