весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/7/bilshe_37_tisjach_ditei_kirovogradshini.htm
Більше 37 тисяч дітей Кіровоградщини плануєтсья оздоровити цього року. 542 оздоровчих та лікувальних закладів розпочали свою роботу на Кіровоградщині в літній сезон. Решта 7 почнуть працювати вже цього місяця. Про це на сьогоднішній апаратній нараді в Кіровоградській ОДА повідомив Сергій Пастернак, начальник управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації.

За словами Сергія Пастернака, цього року планується оздоровити більше 37 тисяч дітей, віком від 7 до 16 років. Видатки на оздоровлення в нинішньому сезоні складуть 18 мільйонів 142 тисячі гривень. Це приблизно така ж сума, яка була виділена і минулого року.

В середньому на харчування однієї дитини цього року у відпочинково-оздоровчих закладах області виділяється 9 гривень 98 копійок. Термін перебування дитини у лікувальному закладі – 21 день, у відпочинковому – 14 днів.

Окрім цього, Сергій Пастернак повідомив, що на сьогоднішній день в Міжнародному дитячому центрі «Артек» оздоровлено 293 дітей з Кіровоградщини, а в дитячому центрі «Молода гвардія» – 73 дитини.