весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/4/z_dnem_zhurnalista_vitayut_deputati.htm
З днем журналіста вітають депутати міськради! На адресу Інтернет-видання "весь Кіровоград" надійшов лист за підписом кількох депутатів Кіровоградської міської ради.

У листі йдеться: "Дорогі журналісти: газетярі, телевізійники, працівники радіо та Інтернет-видань! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!

Журналістика є однією з головних підвалин, на яких ми будуємо демократичну державу та утверджуємось як сучасна європейська нація. Журналісти - майстри слова, які не творять матеріальних цінностей, але саме вони великою мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію.

Завдяки вам, шановні журналісти, тисячі читачів, глядачів і слухачів оперативно отримують об'єктивну, правдиву інформацію. Ваші матеріали поповнюють яскравими, незабутніми сторінками літопис нашого краю та в цілому держави. На вас покладена важлива місія - стояти на сторожі демократії, професійно, самовіддано і чесно служити своїй справі, своєму народу на благо України.

У цей святковий для вас день бажаємо вам здоров'я, успіхів у роботі, поповнення читацької та глядацької аудиторії, а також міцного здоров'я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на професійній ниві.

Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою тисяч жителів нашої області, яким ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні. Тому бажаємо вам і надалі гідно представляти професію журналіста, невтомно працювати на благо нашої Батьківщини, не припиняти творчий пошук та постійно самовдосконалюватися. Нехай з вами будуть щирі друзі, а вдома оточує тепло і любов рідних людей!

Хай Бог дарує вам і вашим рідним добру долю. Нехай вас завжди супроводжують удача і творче натхнення!"

З повагою, депутати Кіровоградської міської ради
Віктор Кухаренко, Сергій Неділько, Юрій Шаров, Григорій Дрок, Вікторія Касьянова, Сергій Хільченко, Олег Лунгул, Микола Цуканов, Андрій Кролевець