весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/4/vitannja_zhurnalistam_vid_nachalnika.htm
Вітання журналістам від начальника міліції! На адресу Інтернет-видання "весь Кіровоград" надійшов лист за підписом начальника УМВС України у Кіровоградській області, полковника міліції В.М.Пащенка.

У листі йдеться: "Шановні працівники засобів масової інформації! Від імені керівництва УМВС в області та від мене особисто прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня журналіста України!

Нехай Ваш життєвий оптимізм та невтомна енергія сприяють реалізації усіх творчих планів, адже завдяки Вам мільйони читачів, глядачів і слухачів оперативно отримують об'єктивну та правдиву інформацію.
Ми вдячні Вам за напружену і самовіддану працю, за щире бажання спільно з органами внутрішніх справ змінити життя кіровоградців на краще. Ви щодня та щогодини, як і працівники міліції, перебуваєте на цілодобовому чергуванні.

Сподіваємося, що й надалі наша співпраця буде такою ж тісною та плідною! Бажаємо журналістському колективу Кіровоградщини натхнення і удачі, міцного здоров'я, радісного настрою, щастя та родинного благополуччя. Зі святом!"