весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/4/viktor_fedorchak_vitaye_z_dnem_zhurnalista.htm
Віктор Федорчак вітає з Днем журналіста! На адресу Інтернет-видання "весь Кіровоград" надійшов лист від начальника ГУ МНС в області, генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Федорчака

У листі йдеться: "Шановні журналісти! Від імені колективу головного управління МНС та себе особисто вітаю вас із професійним святом, яке гідне називатися загальнонародним, оскільки важко уявити сучасний світ без професійного погляду на факти і події нашого життя.

Дякуючи вам, люди мають можливість реально відчувати свою причетність до життя своєї області, своєї країни і до подій у різних куточках нашої планети. Забезпечуючи громаду об'єктивною та неупередженою інформацією, ви виступаєте посередниками у налагодженні активного суспільного діалогу. Саме від вашого професіоналізму залежить інформаційний імідж Кіровоградщини.
Бажаю гострого пера, натхнення, процвітання та гарного настрою. Хай усі ваші сміливі творчі плани будуть реалізовані. Залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності.

Щастя, здоров'я та добробуту вам і вашим родинам!"