весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/4/prokuratura_zahishaye_zemelni_resursi.htm
Прокуратура захищає земельні ресурси від посягань! Захист земельних ресурсів від неправомірних посягань є одним з пріоритетних напрямків наглядової діяльності органів прокуратури. Особливим він є для Кіровоградщини, яка за географічним розташуванням та економічною характеристикою належить до областей із розвинутим аграрним сектором економіки.

Зважаючи на важливість цього питання, 2 червня під головуванням прокурора області Г.Тюріна відбулося розширене засідання колегії, на якому проаналізовано стан додержання у регіоні земельного законодавства та прокурорського нагляду з цих питань. У роботі засідання колегії взяли участь голова обласної ради М.Сухомлин, перший заступник голови облдержадміністрації М.Мездрін, керівники контролюючих органів, міжрайпрокурори та керівники структурних підрозділів прокуратури області.

З інформацією про стан дотримання у регіоні земельного законодавства виступив заступник прокурора області Л.Лахтюк. За словами Леоніда Васильовича, результати прокурорських перевірок засвідчили поширеність порушень земельного законодавства. У сфері землекористування масовим явищем є прийняття органами виконавчої влади та місцевого самоврядування незаконних рішень про виділення земель, самовільне їх зайняття чи нецільове використання суб'єктами господарювання, безоплатність користування землею тощо.

Детальніше читайте тут!