весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/4/na_dnipri_zaginuv_8richnii_hlopchik.htm
На Дніпрі загинув 8-річний хлопчик! Хлопчик, який грався з друзями на березі Дніпра, впав у воду і миттєво зник. Повідомлення про це надійшло до Світловодського райвідділу ГУ МНС третього червня близько восьмої вечора!

Подія сталася у селі Велика Андрусівка на дніпровській дамбі. Зі слів свідків, четверо друзів, всупереч заборони батьків, вирішили піти на дамбу затоки. І один з них, не втримавши рівноваги, впав у воду. Хлопчик не вмів плавати, а глибина водойми виявилася надто великою. На жаль, дорослим, які відпочивали поруч, не вдалося його врятувати. У липні дитині мало виповнитися дев'ять років.

Того ж дня водолази Світловодської аварійно-рятувальної водолазної станції №2 РКАР центру м. Вінниця підняли тіло загиблого на берег.

Головне управління МНС в області звертається до усіх громадян з переконливим проханням дотримуватися правил безпечної поведінки під час купання та катання на плавзасобах!!!

Відпочинок на воді повинен бути тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Якщо ви відпочиваєте разом з дітьми, постійно контролюйте їх у воді.

Не слід заходити у воду в незнайомому для вас місці. Уникайте води із швидкою течією. Не заходьте у воду напідпитку!

Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; купаючись на «дикому пляжі», у незнайомому місці не пірнайте з берега, гірки, дерева.

Дотримання цих нескладних правил поведінки на водних об'єктах забезпечить Вам радісний, приємний і головне – безпечний відпочинок.

Центр пропаганди ГУ МНС в області