весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/4/gennadii_zabolotnii_vitaye_zhurnalistiv.htm
Геннадій Заболотний вітає журналістів! На адресу Інтернет-видання "весь Кіровоград" надійшов лист від голови обласної організації Християнсько-демократичної партії України, керівника обласного секретаріату блоку Черновецького Геннадія Заболотного

У листі йдеться: "Шановні журналісти! Вітаю вас з професійним святом! До вашого мудрого слова прислухаються, вашу думку завжди цінують і поважають. Ви – не просто працівники пера, ви – дзеркало всього суспільства. Адже ваша непроста і водночас цікава робота полягає не лише в тому, щоб повідомляти про події, які відбуваються в нашому краї, а й формувати світогляд, впливати на розвиток суспільних процесів. Ваші журналістські матеріали допомагають жити, розвиватися, приймати правильні рішення, а репортажі - поповнюють літопис всієї України. Тож ваша робота дуже відповідальна і надзвичайно потрібна!

Сподіваюсь, що і надалі медіа-простір Кіровоградщини буде розвиватись та наповнюватись новими і цікавими медіа-проектами.
Щиро дякую вам за ваш нелегкий труд, за принциповість і об'єктивність. Бажаю вам успіху у творчому пошуку, натхнення, цікавих журналістських матеріалів і нехай ваша праця приносить вам радість та задоволення!"