весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/3/ukrayina_v_jakii_ja_hochu_zhiti_pogljad.htm
«Україна, в якій я хочу жити»: погляд школярів Кіровоградщини! Добіг свого фіналу регіональний етап Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Україна, в якій я хочу жити», за умовами якого школярі від 6 до 17 років мали написати короткий твір, чи есе, чи оповідання, чи вірш про країну, в якій вони живуть і з якою пов'язують своє майбутнє. 2 червня у приміщенні обласного осередку ПП «Фронт змін» відбулося нагородження найкращих учасників від Кіровоградщини, - повідомляє кореспондент медіа-групи "весь Кіровоград".

Перш за все дякуємо організаторам регіонального фіналу за те, що співробітників медіа-групи «весь Кіровоград» вважають «поважними філологами і педагогами, представниками шанованої громадськості», адже за умовами конкурсу саме таких людей запрошували до участі в регіональному журі. Щиро віримо, що ми не виглядали блідо на тлі інших суддів: голови обласної організації Спілки письменників України Василя Бондаря, викладача кафедри видавничої справи та редагування педагогічного університету Ірини Ткаченко, голови ГО "Фронт змін" Ірини Малик та студентки факультету філології та журналістики КДПУ Олени Литвиненко.

Тому традиційно медіа-група «весь Кіровоград» приготувала окремі призи для тих конкурсантів, чиї роботи нам найбільш сподобалися. Окрім нагород у вигляді книжок від організаторів, подарунки від «всього Кіровограду» одержали: учениця 3-А класу школи №32 обласного центру Юлія Кондратьєва, шестикласник Максим Чуйков з Новоукраїнського району і Тарас Малаховський з Олександрійщини. Окремий подарунок за оригінальність творчої роботи було віддано Жені Смілянець із селища Піщаний Брід Добровеличківського району.

І важливо, що простою роздачею подарунків регіональний фінал конкурсу «Україна, в якій я хочу жити» не завершився. По закінченні церемонії нагородження школярі разом з батьками та вчителями, котрі приїхали їх підтримати, мали можливість поспілкуватися між собою та з організаторами конкурсу за «солодким столом», за допомогу в проведенні якого оргкомітет вдячний Андрію Табалову. Далі роботи переможців поїдуть до Львова, де журі відбере 100 кращих творів усіх вікових категорій з усієї України, автори яких стануть дипломантами. А автори 33 най-най-найкращих робіт будуть оголошені лауреатами конкурсу і разом з учителями й батьками будуть запрошені у вересні до Львова для нагородження, а їхні твори будуть надруковані у спеціальній збірці, які видавництва-засновники (Компанія «Гердан», «Видавництво Старого Лева», Літературна агенція «Піраміда», Мистецький фонд імені Короля Данила) планують презентувати на «Форумі видавців-2010». Щиро (і небезпідставно!) віримо, що твори юних мешканців Кіровоградщини будуть і серед дипломантів, і серед лауреатів!