весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/3/sbushniki_kirovogradshini_perekrili.htm
СБУ-шники Кіровоградщини перекрили канал незаконного переправлення людей через державний кордон. Співробітники Управління СБ України в Кіровоградській області перекрили канал незаконного переправлення людей через державний кордон України.

7 травня цього року Ленінським районним судом міста Кіровограда до позбавлення волі строком на три роки засуджено громадянина України -жителя Новоукраїнського району, якого визнано винним на підставі ч.2 ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Кримінальну справу було порушено Управлінням Служби безпеки України в Кіровоградській області, яке й провадило розслідування. З'ясувалося, що зловмисник (добре знаючи прикордонну місцевість) протягом останніх років неодноразово за винагородження сприяв у незаконному переправленні осіб через державний кордон України.

Встановлено, що він підвозив на власному автомобілі порушників закону безпосередньо до держкордону. Сам перетинав його в пункті пропуску, а в визначеному заздалегідь місці (вже в іншій державі) - зустрічався з клієнтом і довозив до найближчого населеного пункту.

Наприкінці минулого року співробітники прикордонного наряду спільно з правоохоронцями спершу затримали одного з «підопічних» зловмисника, а потім і його самого. Під час обшуку в автівці затриманого було виявлено документи нелегальних мігрантів, - повідомляє прес-група УСБУ в Кіровоградській області.