весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/3/jaskravi_kolorovi_skarbnichki_stvorili.htm
Яскраві кольорові скарбнички створили ініціатори акції "Подаруйте сонечко дітям у віконечко!" У Кіровограді розпочато благодійну акцію по збору коштів для встановлення пластикових вікон у палатах хірургічного відділення обласної дитячої лікарні.

Початок акції відбувся у формі майстер-класу з виготовлення скарбничок для збору коштів – майстрині студії «Бон Сувенір» та Інтернет-магазину «Kreatiff» навчали всіх бажаючих, як зі звичайних скляних банок, бісеру, фарб та стрічок створити вишукані скарбнички, куди і збиратимуться кошти! Тепер скарбнички будуть встановлені у кафе, ресторанах, салонах краси міста, щоб зібрати кошти для встановлення пластикових вікон у палатах хірургічного відділення Кіровоградської обласної дитячої лікарні.

Будівля лікарні, куди звертаються зі своїми проблемами тисячі батьків і дітей нашого регіону щороку, була зведена ще у 1902-1904 роках. Ця гарна архітектурна споруда добре слугує кіровоградцям – саме сюди і з міста, і з усієї області везуть малят і підлітків, щоб лікарі могли допомогти їм, повернути здоров'я.

Але якщо стіни лікарні ще довго стоятимуть, охороняючи спокій, тепло і тишу у лікарні, то вікна, які десятки років пускають світло у палати, вже зовсім зносилися. Особливо складна ситуація у палатах хірургічного відділення, де є два великі вікна із арками. Тут навіть скло вже випадає, бо вікна не міняли років з сорок! Загальна сума коштів, яка потрібна, щоб замінити два аркових вікна, складає за оцінками експертів компанії «Глобус», яка є партнером акції, складає вісім тисяч триста гривень. Не менше актуальною є купівля вагів у відділення обласної дитячої лікарні – для зважування малюків. Одні такі ваги для лікарні коштують біля дев'ятисот гривень.

Щоб зібрати кошти і замінити вікна у палатах хірургічного відділення обласної дитячої лікарні, а також придбати ваги, буде проходити робота у кількох напрямках. По-перше, відбудеться збір коштів – так званих, анонімних пожертв, – від городян та гостей Кіровограда: у магазинах, торгівельних центрах, салонах краси і здоров'я будуть встановлені скриньки із логотипом акції. Також 16 липня у прес-клубі відбудеться благодійний тренінг на тему «Шлях до успіху», який проведе Олександр Литвиненко для керівників та головних менеджерів кіровоградських компаній. Кошти, виручені під час тренінгу, будуть направлені на реалізацію акції. Крім цього, планується провести благодійний арт-квест по музеям, галереям та старовинним вуличкам міста, а ще проходить продаж книг, безоплатно наданих автором Романом Любарським.

Організатори та партнери акції:
• Кіровоградська обласна дитяча лікарня
• Будівельна компанія «Глобус»
• Кіровоградський прес-клуб реформ
• Медіа-група «весь Кіровоград» та журнал «Ланруж»
• Студія особистого розвитку Олександра Литвиненка
• Центр краси та здоров'я «Драйв»
• Художня галерея Андрія Кадигроба і мережа магазинів «Мрія»
• Кіровоградський обласний художній музей
• Приватний підприємець Наталя Таран
• Студія «Бон-Сувенір» та Інтернет-магазин «Kreatiff»
• Веб-сайт «ФотоІнформ» і газети «Ведомости Плюс»

Запрошуємо долучатися нових партнерів!

Телефонуйте: 068-910-43-40 та 32-05-31 (Вікторія Талашкевич)

ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ!