весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/24/z_1_lipnja_vodiyiv_skuteriv_jaki_ne.htm
З 1 липня водіїв скутерів, які не мають прав штрафуватимуть на 850 гривень! З першого липня Державтоінспекція обіцяє штрафувати водіїв мопедів, за відсутність прав на керування та реєстраційних талонів. Мета – зменшити кількість аварій, винні в яких водії без знання навіть елементарних Правил дорожнього руху. Зараз в області видано лише 300 номерів для скутерів. А скільки мопедів загалом – статистики у ДАІ немає, - повідомляє канал "Кіровоград".

Буму у Кіровоградській автомобільній школі – не спостерігається. Перші 30 випускників вже отримали водійське посвідчення категорії А1.

Валерій Падзина, директор Кіровоградської автошколи розповів, що нині більше водіїв зрілого віку, років 50 – 60. В основном це дідусі, бабусі, але є і молодь, яка переживає, щоб їх не зупинив міліціонер, не забрав цей скутер.

500 гривень, місяць навчання, 10 літрів бензину – і екзамен в ДАІ. Якщо все добре - отримуєш права. Далі – реєстрація. Скутеристам пішли назустріч, ця процедура для них - максимально спрощена.

Максимум півтори години, 144 гривні і Ви повноправний учасник дорожнього руху. Тих же, хто не встиг пройти усі необхідні інстанції, 1 – ого липня інспектор ДАІ може попередити, або й виписати штраф у розмірі 850 гривень.