весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/24/prichini_vibuhu_u_golovanivskomu.htm
Причини вибуху у Голованівському районі, внаслідок якого загинула дитина, ще з'ясовують. Правоохоронці й досі з'ясовують, що стало причиною вибуху у Голованівському районі, внаслідок якого 21 червня загинула семирічна дівчинка, а ще троє дітей отримали тяжкі тілесні ушкодження. На сьогодні точно відомо, що вибуховий пристрій не має відношення до часів Другої світової, а відтак у цій історії не обійдеться і без винних, - повідомляє канал "Кіровоград".

Того дня до Петра Леонтійовича приїхало троє онуків. Ввечері діти гралися на подвір'ї, згодом до них приєдналася сусідська дівчинка. Сам же чоловік неподалеку порався по господарству. Близько 19-тої пролунав вибух.

Постраждалі дітлахи відразу ж були направлені до Центральної районної лікарні. Семирічну дівчинку врятувати не вдалося. За життя інших продовжують боротися лікарі.

Трирічного Богдана було терміново транспортовано в Обласну дитячу лікарню. В результаті серйозних уражень хлопчик втратив око. Нині стан потерпілого залишається складним.

Боротися продовжують і за життя 11-тирічного Івана. Хлопець отримав численні ураження тіла. Нині перебуває на штучному диханні. Лікарі роблять усе можливе.

На місці трагедії продовжують працювати правоохоронці. У ході аналізу була відкинена версія про вибух снаряду часів Другої світової. Однак що саме вибухнуло – стане відомо після проведення додаткової експертизи.

Розслідування трагедії у Голованівському районі нині знаходиться на особливому контролі начальника УМВС області Віктора Пащенка. Слідчі сподіваються на допомогу сусідської дівчинки, їй пощастило найбільше. Однак психологічний стан дитини поки не дозволяє розпочати з нею розмову.