весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/24/na_kirovogradshini_vikrito_shemu.htm
На Кіровоградщині викрито схему нанесення економічних збитків державі. Співробітниками Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області виявлено схему нанесення економічних збитків державі в сумі понад три з половиною мільйони гривень, вчиненого в ході проведення закупівель зерна Аграрним фондом України, - повідомляє прес-група УСБУ в Кіровоградській області.

15 червня 2010 року за матеріалами управління СБ України в Кіровоградській області прокуратурою Кіровоградської області порушено кримінальну справу стосовно службових осіб одного з хлібоприймальних підприємств (ХПП) регіону за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем) та 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України, що спричинило тяжкі наслідки.

Керівники підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, склали та видали низці товариств з обмеженою відповідальністю підроблені документи щодо отримання на зберігання від цих підприємств близько двох з половиною тисяч тонн зерна пшениці 2-го класу, що належить Аграрному фонду України. Проте, як встановили співробітники СБУ, закуплене зерно на склад не завозилося.
Державі завдано збитки на загальну суму понад 3,5 мільйона гривень. Ведеться слідство.