весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/24/derzhavnih_sluzhbovciv_privitali_zi.htm
Державних службовців привітали зі святом. Перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Микола Мездрін привітав з професійним святом державних службовців області, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

– Сьогодні я хочу передати вам щирі вітання від голови облдержадміністрації Сергія Миколайовича Ларіна. Ми покладаємося на кожного з вас, цінуємо вашу самовідданість і професіоналізм. Віримо, що ми єдині у прагненні досягти ефективної діяльності органів державної влади Кіровоградщини і сприяти сталому розвиткові України, – зазначив Микола Мездрін.

– Служити державі – означає служити народові. Обов'язок кожного посадовця – працювати так, щоб кожен громадянин відчув: про нього турбуються. Повернути довіру людей до влади – головна мета і завдання Президента України Віктора Януковича. І в цьому головна сутність нашої роботи, – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

Грамотами та подяками обласної державної адміністрації були відзначені кращі державні службовці області.

Микола Мездрін від імені керівництва облдержадміністрації побажав державним службовцям міцного здоров'я, добра, творчих успіхів, нових звершень, миру і злагоди!