весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/23/za_dobu_bulo_rozkrito_odne_umisne.htm
За добу було розкрито одне умисне вбивство. У ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання області співробітниками органів внутрішніх справ Кіровоградщини за добу розкрито 90 злочинів, з яких по «гарячих слідах» - 34 та 37 злочинів з числа скоєних раніше.

Із них: одне умисне вбивство, 4 пограбування, 16 крадіжок.

Затримано 9 осіб, які знаходилися у розшуку за підозрою у скоєні злочину, встановлено місцезнаходження трьох неповнолітніх учнів школи-інтернату, які самовільно залишили навчальний заклад. Виявлено 15 злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків та 12 - у сфері економіки (5 у сфері службової діяльності, 2 зловживання владою або службовим становищем, 6 привласнень майна та розтрат, 8 злочинів, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, 1 шахрайство з фінансовими ресурсами).

Задокументовано 931 адміністративне правопорушення. З них 545 – по лінії Державної автомобільної інспекції та 124 порушення паспортно-візових правил. Виявлено одного нелегального мігранта.

Як приклад, співробітниками Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Кіровоградській області у ході проведення оперативних заходів затримали двох раніше судимих осіб, які підозрюються у тому, що скоїли протиправні дії відносно державного службовця.

За ненадання дозволу на виділення ділянки землі під будівництво торгівельного комплексу, зловмисники вирішили залякати чиновника. Для цього особи здійснили два постріли з мисливської рушниці по вікнам його домоволодіння, а потім закинули на балкон шумову гранату та пляшку з бензином.

За вказаним фактом порушено кримінальну справу, проводиться слідство.

Співробітниками Державної автомобільної інспекції зупинено транспортний засіб з причепом, який перевозив горілку у кількості 28 тисяч пляшок. При огляді було встановлено, що акцизні марки на пляшках мають ознаки підробки, а рідина містить значний осад.
По даному факту проводиться перевірка. Вилучений вантаж направлено на дослідження до НДЕКЦ при УМВС в області.

Працівниками Управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС в області викрито службових осіб сільгосппідприємства, які підозрюються у підробці 9 договорів на земельні частки (паї). В наслідок злочину потерпілим було завдано збитків на суму близько 450 тисяч грн..

Інші службовці сільгосппідприємства внесли неправдиву інформацію в звітну документацію. У результаті чого зловмисники незаконно отримали з бюджетних коштів допомогу через механізм здешевлення кредитів. Отримані гроші у сумі більше 38 тисяч витратили на власний розсуд.

Посадові особи одного з житлово-комунальних підприємств підозрюються у тому, що протягом кількох років не сплачували страхових внесків. Зазначені кошти весь цей час використовувалися не за призначенням. В наслідок злочину державі було завдано збитків у розмірі 300 тисяч гривень. По даному факту проводиться перевірка.

Оперативно-профілактичне відпрацювання області продовжується.