весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/23/v_inguli_vijavleno_tilo_nevidomoyi.htm
В Інгулі виявлено тіло невідомої жінки. Вчора, 26 червня, у селі Калинівка, Кіровоградського району, в річці Інгул у воді виявлено тіло невідомої жінки віком близько 55-60 років. ЇЇ особа та обставини загибелі встановлюються. Тіло небіжчиці вилучено з води місцевими рятувальниками. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 22 по 23 червня 2010 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

22.06.10 м. Олександрія: необережне поводження з вогнем невстановленої особи спричинила пожежу 5 кв м сміття на відкритій території.

22.06.10 Долинський район, с. Молодіжне: рятувальники допомогли пенсіонеру прибрати сухе дерево, що могло впасти на житловий будинок.

22.06.10 м. Кіровоград, вул. Полтавська: бійці служби порятунку допомогли 35-річній кіровоградці потрапити в квартиру, у якій створювалася загроза виникнення пожежі, адже на газовій плиті готувалася їжа. Жінка вийшла на хвилинку, а вхідні двері квартири зачинилися.