весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/23/kru_perevirilo_kinnii_zavod_tam.htm
КРУ перевірило кінний завод: там фінансова дисципліна "кульгає"! Нещодавно спеціалісти КРУ в Кіровоградській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності одного з найстаріших в Україні кінних заводів - «Онуфріївського кінного заводу №175». Про це повідомляє прес-служба КРУ в Кіровоградській області.

Підприємство, що за радянських часів виростило не одного чемпіона, на сьогодні переживає не найкращі часи. Ця ситуація має свої об'єктивні причини, втім, як виявили ревізори, не останню роль в цьому грає далеко неідеальна фінансова дисципліна підприємства.

Загалом ревізією кінного заводу встановлено фінансових порушень на загальну суму понад 3 млн.грн., в тому числі недоотримання фінансових ресурсів - 25,8 тис.грн., незаконні видатки – 80,5 тис.грн., нестача – понад 572 тис.грн. та інші порушення – понад 2,4 млн.грн.

Так, на даному підприємстві протягом кількох років не проводилися щорічні інвентаризації активів, інвентаризації активів при зміні матеріально-відповідальних осіб, в тому числі й керівників підприємства й навіть не були призначені особи, на яких покладена відповідальність за збереження цінностей. Як наслідок, в ході проведення ревізії встановлено недостачу будівель, споруд, транспортних засобів та коней на загальну суму понад 572 тис.грн.

Тож, яка може бути мова про відновлення колишніх позицій заводу, якщо на сьогодні його персонал навіть не опікується збереженням існуючих активів.

Крім того, підприємством недоотримано орендної плати в сумі 18,29 тис.грн., допускались помилки при нарахуванні заробітної плати, що призвело до недоотримання працівниками належних їм коштів у сумі 1,15 тис.грн. тощо.

За результатами даної ревізії складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення. Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Онуфріївського району.