весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/22/vibuhova_propozicija_vid_djuice_.htm
Вибухова пропозиція від DJUICE - новий тариф «БОМБА»! З 15 червня DJUICE пропонує новий тарифний план «БОМБА». Відтепер усі абоненти DJUICE можуть телефонувати абонентам будь-яких інших операторів лише по 0,1 грн. за хв без плати за з'єднання.

Новий вигідний тариф «БОМБА» дозволяє абонентам DJUICE досхочу спілкуватися з рідними й друзями, не турбуючись про вартість дзвінка та його напрямок. Вартість хвилини розмови з абонентами всіх операторів однакова — 10 коп. за хвилину, без плати за з'єднання.

Щодня за спеціальним тарифом 10 коп./хв. абонентові нараховується пакет із 100 хвилин для дзвінків на номери «Київстар» і DJUICE та 30 хвилин – для дзвінків на номери інших мереж мобільного і фіксованого зв'язку України. Щоденна абонентна плата – 0,35 грн. Термін дії тарифу «БОМБА» необмежений.

Вартість інших послуг у межах тарифного плану «БОМБА»:
• SMS всередині країни – 0,5 грн.
• MMS всередині країни – 1 грн.
• дзвінки на номери DJUICE, «Київстар» та інших операторів після вичерпання пакетних хвилин – 0,5 грн за хв..

Підключитися до нової тарифної пропозиції можна з 15 червня до 31 серпня 2010 року (включно). Абоненти DJUICE можуть змінити свій тарифний план на новий тариф «БОМБА», зателефонувавши за безкоштовним коротким номером 477*4*. Вартість активації нового тарифу – 10 грн., крім абонентів тарифного плану «Єдина ціна» (для них – 25 грн). Абоненти інших мобільних операторів можуть придбати стартовий пакет DJUICE і безкоштовно підключитися до тарифу «Бомба».

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Довідка про бренд: DJUІCE – унікальна молодіжна планета в телекомунікаційній системі України. На планеті DJUІCE зібрано найкращу музику з усіх куточків всесвіту, найвигідніші тарифи і все, що цікавить молодь! Саме тому з планети DJUІCE «не повернулося» :) вже 6,1 млн. українців (станом на 01.06.2010). Перша дипломатична місія DJUІCE з'явилася 2002 року у Швеції. Сьогодні дипкорпус DJUICE успішно працює в Норвегії, Угорщині, Бангладеш, Чорногорії та Пакистані. В Україні представництво DJUICE відкрито 1 вересня 2004 року.

По додаткову інформацію звертайтеся
до спеціаліста зі зв'язків з громадськістю Наталії Юдицької,
тел.: (067)638-60-10; е-mail: nataliya.yuditskaya@dnepr.kyivstar.net
www.djuice.ua, www.games.djuice.ua, www.music.djuice.ua, www.starport.com.ua